sowie

Szkoły jazdy w Wałbrzychu, nauka, prawo jazdy

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Zadbaj o ,,serce” Twojego auta
2012-10-16 09:31

Każdy kierowca wie jak ważna jest prawidłowa konserwacja silnika. To w końcu motor napędowy, „serce” samochodu. Kiedy silnik jest sprawny, samochód działa bez zarzutu, tak jak chcemy, a auto nie zawodzi. Dlatego przypominamy kierowcom. Dbajcie o silniki w swoich pojazdach stosując najlepsze oleje do ochrony swojego silnika. Dni są coraz chłodniejsze, a zima nadchodzi dużymi krokami. Dlatego należy pamiętać, że odpowiednio trzeba zadbać nie tylko o siebie, ale też o swoje…auto. Naprawy i modernizacje nie muszą kojarzyć się wcale z dużymi wydatkami. W sklepie AUTOEXPERT można nabyć najlepszej jakości oleje, które idealnie zabezpieczą każdy rodzaj silnika Waszego samochodu. Trzeba pamiętać że, zanim przyjdą chłody, dobrze jest wymienić olej w silniku, gdyż w niskich temperaturach płyn gęstnieje. W sklepie firmowym znajdującym się przy ulicy Wrocławskiej 45 (poniżej KFC) można kupić oleje najpopularniejszych marek takich jak: Mobil, Castrol, Elf, Shell, Lotos lub też specjalne oleje do silników GM, OPLA czy też samochodów marki Ford.


Firma ma duże doświadczenie związane z branżą motoryzacyjną, a fachowcy w niej pracujący profesjonalnie doradzą każdemu klientowi, jakie oleje wybrać i jak przygotować samochód do zimy. Jeżeli nie chcesz się denerwować, że Twoje auto rano nie odpala - odwiedź Autoexpert. Tam specjaliści nie tylko doradzą Ci jaki olej wlać przed zimą do silnika, ale także naprawią szybko i profesjonalnie Twój samochód, wymienią olej oraz opony. Już jesienią należy zmienić opony na zimowe. Nie poleca się czekać do pierwszych mrozów, gdyż opony letnie nienajlepiej będą nam służyły już w temperaturze 5-6 stopni C. W ramach promocji do końca października, do każdego oleju i filtru kupionego w sklepie AUTOEXPERT wymiana w firmowym warsztacie gratis. Oprócz tego stali klienci mogą liczyć na ciekawe promocje i rabaty. Dla każdej osoby odwiedzającej sklep, przewidziana jest karta rabatowa na zmianę opon w warsztacie znajdującym się przy ul. Topolowej 23a (teren giełdy). Red

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: