sowie

Szkoły jazdy w Wałbrzychu, nauka, prawo jazdy

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Najlepsze Szkoły Jazdy Powiatu Wałbrzyskiego w roku 2013
2014-03-21 14:02

Poznaliśmy najlepsze szkoły jazdy i instruktorów, których kursanci w roku 2013 cieszyli się największą zdawalnością egzaminów na prawo jazdy.
Jak co roku władze miasta Wałbrzycha i Powiatu Wałbrzyskiego wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Wałbrzychu nagradzają najlepsze ośrodki szkolenia kierowców. Ogółem zdawalność w naszym regionie w ubiegłym roku była stosunkowo niska a na dodatek niższa niż w roku 2012. Egzamin praktyczny w roku 2012 zdało prawie 30% kursantów, w ubiegłym roku tylko niespełna 26,5%. Jeszcze gorzej było z egzaminami teoretycznymi. Jeszcze w 2012 roku testy zaliczało aż prawie 74% zdających. W ubiegłym roku jedynie 45%.


W Wałbrzychu spośród małych szkół jazdy poniżej 50 egzaminów najlepszy okazał się Ośrodek Szkolenia Kierowców Olgierd Krzywda.

W przedziale 50-100 egzaminów OSK Sokół Agnieszka Sokół-Horeglad.

Od 101-200 egzaminów OSK Auto Szkoła Katarzyna Paul Czapska.

Najlepszą dużą szkołą jazdy w Wałbrzychu, powyżej 200 egzaminów okazał się Ośrodek Szkolenia Kierowców Łukasz Sztymala 51,3 %. Na drugim miejscu OSK Leszek Faryna z wynikiem 42,08 %, a na najniższym stopniu podium znalazł się OSK „Prolog” Paweł Kmita - 41,3 %.

W Powiecie Wałbrzyskim najlepszą szkołą okazała się Nauka Jazdy Krzysztofa Machowskiego, który zdobył też tytuł najskuteczniejszego instruktora.

Najskuteczniejszym instruktorem w Wałbrzychu okazał się Mateusz Cyman.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: